Urban Cult
Mobiteli
marketing

Prvi 3D tablet na hrvatskom tržištu

Praktični i atraktivni tableti već su osvojili srca korisnika, a sada LG je otišao korak dalje i predstavio inovaciju u svijetu tableta – prvi 3D tablet LG Optimus Pad uz kojeg korisnici dobivaju i 3D naočale.
Ovaj jedinstveni uređaj od danas je dostupan u ekskluzivnoj Vip ponudi već od 1.999 kuna u tarifi Vip mobilni internet 12GB.
Riječ je o uređaju veličine 149,4  x 243 mm sa 8,9 inčnim zaslonom osjetljivim na dodir, što ga svrstava u lako prenosive te ujedno savršeno pregledne uređaje. Pokretan je operativnim sustavom Android 3.0, Googleovom najnovijom platformom optimiziranom za tablete koja podržava veću razlučivost zaslona i aplikacije posebno dizajnirane za ovu vrstu uređaja.

Isto tako sa 32GB interne memorije ovaj uređaj omogućuje i mnoštvo prostora za spremanje omiljenih sadržaja. Kao prvi tablet uređaj na svijetu opremljen 3D video kamerom omogućuje i snimanje filmova u HD rezoluciji i 3D tehnologiji te visokokvalitetnu reprodukciju snimljenih video zapisa na televizorima koji podržavaju 3D tehnologiju, bez gubitka kvalitete snimke.
Marketing
marketing