Urban Cult
Društvena događanja
marketing

Počinje Advent na Trgu bana Jelačića

Grad Zagreb u adventsko vrijeme već tradicionalno nudi bogat kulturni program koji će zadovoljiti i najzahtjevnije posjetitelje.  
U sklopu najboljeg božićnog sajma u Europi ove će se godine na Trgu bana Jelačića na glavnoj pozornici predstaviti mnogi izvođači - renomirana kulturno umjetnička društva poput SKUD-a Ivan Goran Kovačić,  i brojni amaterski i dječji zborovi kao što su Hrvatski pjevački zbor Ivan pl. Zajc, Mješoviti zbor sv. Barbare Panis Angelicus, AZ FFZG Concordia discors, te Dječji zbor Kikići i Genijalci, Zagrebački anđeli, Pahuljice i neizostavni Klinci s Ribnjaka.  

Tako će svi posjetitelji glavnog zagrebačkog trga, između ostalog, moći uživati u izvedbama, instrumentalnih orkestara, najpoznatijih gospel pjesama, višeglasnim obradama popularnih pjesama, kao i nagrađivanih dječjih zborova koji će izvoditi autorske skladbe. Nezaobilazni dio repertoara bit će i koncerti pučkih korizmenih i božićnih te Marijanskih napjeva, a na pozornici centralnog zagrebačkog trga posjetitelji će moći uživati i u izvedbi klape "Ragusa" koja neprekidno djeluje već 41. godinu. 

Program na centralnog zagrebačkom trgu namijenjen je svim naraštajima i osmišljen je s ciljem promicanja i njegovanja hrvatske i svjetske glazbene baštine, te klasične, sakralne ali i folklorne glazbe. Manifestacija na Trgu bana Jelačića počinje paljenjem prve adventske svijeće u subotu,  1. Prosinca u 17 sati, a trajat će sve do 23. prosinca.   


PROGRAM:

1.12.2018 – subota - Paljenje prve adventske svijeće          
·     17.00 -  SKUD Ivan Goran Kovačić 
 ·     18.00 -  HSPD Podgorac Gračani 
 ·     18.30 - KUD Vrhovje župe Dubranec         

2.12.2018 - nedjelja 
·     11.00 -  Dječji zbor Kikići i Genijalci  
·     12.00 -  Djeca dječjih vrtića Grada Zagreba 
·     18.00 -  HKUD Prigorec, Markuševec 
·     18.30 -  KUD Oporovec 
·     19.00 -  Scifidelity orchestra i  prijatelji 
·     20.00 -  Zbor Ivan Kukuljević Sakcinski

3.12.2018 -  ponedjeljak
·     18.00 -  ZFA dr. Ivana Ivančana 
·     19.00 – Puhački orkestar HKUD-a Željezničar 

4.12.2018 - utorak 
·     18.00 - MPZ Prečko 50+ 
·     18.30 - KUD Frankopan -  Remete 
·     19.00 - KUD Žepče 
·     19.30 - Hrvatski pjevački zbor Ivan plZajc
·     20.00 – Zbor Zagrebački dječaci   

5.12.2018 - srijeda 
·     18.00  - HKPD Bosiljak, Čučerje 
·     19.00 - Vokalni sastav Rezonanca 
·     19.30 -  Mary Crnković Pilaš 
·     20.00 - AZBSI Palma 

6.12.2018 - četvrtak
·     18.00 -  Milica na putu oko svijeta – klaunska predstava 
·     18.30 - Eko- etno društvo Prigorske sem gore list
·     19.00 - Adelfi band 
·     20.00-  Kvartet Bam         

 7.12.2018 - petak 
·     18.00 - KUD  Kustošija
·     18.30 - KUD Bukovac 
·     19.00 - Dječji zbor Vrapčići 
·     19.30 – Dječji zbor OŠ Medvedgrad 
·     20.00 - ZVA Mjuze 

 8.12.2018 – subota

·     11.00 - Zbor Pahuljice 
·     12.00 -  FA Sesvetska sela 
·     12.30 - KPD Sveta Klara 
·     18.00- Imagine festival 

9.12.2018 - nedjelja 
·     11.00 - Djeca dječjih vrtića Grada Zagreba 
·     12.00 – Dječji zbor Zagrepčanke i dečki 
·     12.30 -  KUD  Vedar osmijeh 
·     18.00 - Imagine festival 

10.12.2018 - ponedjeljak 
·     18.00 - KUD Mladost 
·     18.30 -  Prvi komin Snježanin 
·     19.00- Dječji zbor Latice                
Radionice ritmike i plesa 
 . 19.30- Zbor Xop i Zbor Domaći gosti 

11.12.2018 - utorak 
·     18.00 - KUD Žumberčani
·     18.30 - X-tet 
·     19.00 - Crkveni zbor Anastasis 
·     19.30 - MVS Sinovi atara 
·     20.00 - Bend Bez kompromisa       

12.12.2018 - srijeda 
·     18.00 - KUD Dubrava 
·     18.30 - PZK Derventsko kolo 
·     19.00 - Ženski pjevački zbor Danica 
·     19.30 – ŽVA Zwizde 
·     20.00 – KUD Nikola Tesla

13.12.2018 - četvrtak 
·     18.00 -  Efrajim band 
·     19.00 -  Dječji zbor OŠ Marina Držića 
·     19.30 - Mješoviti zbor sv. Barbare Panis Angelicus 
·     20.00 – Klapa Cakulone 

14.12.2018 - petak 
·     18.00 - KUD Kašina 
·     18.30 - KUD Prigorski zdenec 
·     19.00 – Klapa Ragusa 

15.12.2018 - subota 
·     11.00 - Klinici s Ribnjaka 
·     11.30-  Zbor Zagrebački anđeli 
·     12.00- KUD Sv.Ana, Odranski Obrež 
·     12.20- LIS Plješivica 
·     12.40- HKPD Matija Gubec, Tavankut 
·     18.00- KUD Klas, Podsused 
·     18.15- KUD Graničari, Gunja 
·     18.30- KUD Šumari, Vinkovci 
·     18.45- HKD Veseli Gradišćanci, Unda 
·     19.00- Plesni studio Fusion 
·     19.30- Plesni studio Escape 
·     20.00 - Toni Pavić             

16.12.2018 - nedjelja 
·     11.00 – Dječji zbor Kikići i Genijalci 
·     12.00 - FA Zagreb Markovac
·     12.30 - KUD Brezovica 
·     18.00 - KUD Mate Balota, Rakalj 
·     18.20 - KUD Slavko Janković, Andrijaševci 
·     18.40- HSPD Sljeme, Šestine 
·     19.00 - Puhački orkestar ZET-a 
·     20.00 – Zbor Hrvatica, Društvo hrvatska žena, Zagreb 
·     20.30 - Bend Salvation 

17.12.2018 - ponedjeljak 
·     18.00 - KUD Resnik 
·     18.30 - KUD Vrapčanci 
·     18.45 - HSPD Dr. Antun Radić, Okić 
·     19.00 - Puhački orkestar ZET-a  
·     20.00 - AZ FFZG Concordia discors 

18.12.2018 - utorak  
·     18.00 – Humanitarni koncert Zaklade Ana Rukavina 

19.12.2018 - srijeda 
·     18.00 - KUD Sesvete 
·     18.30 - ZUK Korana  
·     19.00 - Klinci s Ribnjaka 
·     19.30 - Dječji zbor Bajka 
·     20.00 -Ezerki i Sedum Osmini  
·     20.30 - Plesni studio My Way 

20.12.2018 - četvrtak 
·     18.00 - KUD Croatia 
·     18.30 - KUD Ruža Prigorja 
·     19.00 – Dječji zbor Zagrepčanke i dečki 
·     20.00 – Ansambl Goranke 

21.12.2018 - petak 
·     18.00 - KUD Horvati 
·     18.30 - HKUD Željezničar 
·     19.00 - Vokalni ansambl Angelus 
·     19.30 - Vokalni sastav Asante 
·     20.00 -   Festival zborskih evergreena Renesanski ansambl glazbenog kluba Lisinski,  Gosponetić singers, MPZŽOP Lira 

22.12.2018 - subota 
·     11.00 – Djeca dječjih vrtića Grada Zagreba 
·     12.00 - KUD Sijač, Lučko 
·     12.30 - PD Novi Zagreb 
·     18.00 - KUD Valentinovo 
·     18.30 -KUD Zora i KU Milutin Farkaš 
·     19.00 - Green fish 
·     20.00 - Mješoviti pjevački zbor Bašćina 
·      20.30 - Mješoviti pjevački zbor KUD -a INA 

23.12.2018 - nedjelja 
·     11.00 – Djeca dječijih vrtića Grada Zagreba 
·     12.00 - KUD Dragutin Domjanić, Vugrovec  
·     12.30 - KUD Prepuštovec 
·     18.00 - VS Zrele Trešnje 
·     18.30 - FIS Remete 
·     19.00 – Zbor Pahuljice      


(Lucija Alujević)
1. 12. 2018. 
Marketing
marketing
Tražiš Posao?
Ponuda
Poslova!

jooble