Urban Cult
Kazalište
marketing

TA-DA!Mali Festival Bajke

Mali Festival Bajke održati će se 19. - 21. lipnja u dvorani Općine Orebić s početkom u 19h. TA-DA! Mali Festival Bajke posvećen je kreativnom stvaralaštvu, teatru, kreativnom pisanju i vizualnoj umjetnosti. 
Prvi festival posvećen bajkama nastao je kao šestomjesečni projekt TA-DA! kreativnih radionica pod mentorstvom Tine Bikić, predsjednice Matice hrvatske Orebić. Oko 40-tak djece imalo je priliku da budu tvorci, sudionici i umjetnička publika festivala uz njihovu suoorganizaciju i učešće. 

Djeca će predstaviti likovne radove nastale na TA-DA! radionicama, kratke filmove i tri nove predstave. Jedna od predstava rađena je i u suradnji s Narodnom knjižnicom Orebić. Umjetnički suradnici na projektu su: Maja Suvaljko (scenografkinja), Antoslava (lutkarica, scenografkinja), Morana Raguž (scenografkinja), Martina Sršen (kostimografkinja). 

Uz polaznike TA-DA! kreativnih radionica, publici će se predstaviti Osnovna škola Orebić, Osnovna škola ''Petra Kanavelića'' iz Korčule, Dječji vrtić Korčula, Osnovna škola Trpanj, Ritam Studio Pelješac i Plesna škola Trpanj.

Program ''Ta-Da! Mali Festival Bajke''     

I.DAN (Utorak)- 19:00h/Dvorana Općine Orebić 
·      Otvorenje Festivala/Izložba sudionika Ta-da! Radionica 
·      Predstava ''Jastuci od Tišine'' (T.Bikić) Matica hrvatska Orebić/Voditeljica: Tina Bikić  Režija:Tina Bikić/ Scenografija: Maja Suvaljko/Kostimografija: Martina Sršen/ Glumci:Toma L., Nika B., Duje K., Karla K., Fani D., Domenika R., Nera B., Dorotea P., Lana T., Nora P. (30min) 
·   Igrokaz ''Bonton po korčulanskom statutu'' Osnovna škola Petra Kanavelića, Korčula/Učenici 4.a i b razreda/ Voditeljice: Dragoslava Radovanović i Mirela Tolj (4min) 
·   Igrokaz ''Voda'' (V. Nazor) Osnovna škola Orebić, Orebić/Voditeljica Vesna Martinović/Glumci:Patrik M., Andro F., Luka B., Jakov P., Dario R., Merima Š.,Tia V., Marijan J., Kristian G. (8min) 
·      Recitacija ''Moj did'' (D.Ivanišević) Osnovna škola Orebić, Orebić/Voditeljica: Vesna Martinović/Recitator: Mato Bogdan (2min) 
·    Recitacija: Dalmacija (A.Jurić) Osnovna škola Orebić, Orebić/Voditeljica: Vesna Martinović/Recitator: Miro Š. (2min) 
·         Ta-da!Kolač Party   


II. DAN (Srijeda) – 19:00h/Dvorana Općine Orebić   
·      Predstava ''Ribar Palunko''(Ivana B.M.) Narodna knjižnica Orebić/Voditeljica: Nataša Tolj/Režija:Tina Bikić/Scenografija i lutkarstvo: Antoslava Marinović/ Glumci: Mato B., Lucija T., Marijan J., Miro Š., Jakov P., Ivana S., Aldijana Š., Nora P. (30min)   
·     Igrokaz - "Kraljeva nova frizura" Osnovna škola Orebić/ Dramaturgija: Nina Dajak, Voditeljica: Nina Dajak/Glumci: Noa K., Doroteja M., Rebeka R., Ida V., Ljiljana K., (6min)   
·    Igrokaz - "Krava MUU''Osnovna škola Orebić/ Dramaturgija: Nina Dajak, Voditeljica: Nina Dajak/Glumci:Lea R., Tina S., Lucia K., Stela M., Ivano R.(3min)   
·    Ples ''Lion king-Circle of life'' Ritam Studio Pelješac/Voditeljica: Sandra Suhor (2:02)    ·         Ta-da! Kolač Party         

III. DAN (Četvrtak) – 19:00h/Dvorana Općine Orebić 
 ·         Predstava ''Bajka o vratima''(D. Dragojević) Matica hrvatska Orebić/ Režija: Tina Bikić/Voditeljica: Tina Bikić/Scenografija:Morana Raguž/ Kostimografija: Martina Sršen/ Glumci: Drago R. Doroteja Ma., Mateo T., Ella D., Rebeka R., Lucija D., Maris A., Ida V., Ivo K., Nika S., Merima Š., Petra T., (30min)   

·    Ples ''Rašpa''Dječji Vrtić Korčula, Korčula/ Uzrast4-7g/Voditeljica: Snježana Turković (3min)   
·      Ples ''Pink Panther theme'' Plesna škola Trpanj/ Voditeljica:Sandra Suhor2:46min)      
·     Igrokaz ''Ljubav je u zraku'' (I.Vitaljić) Osnovna škola Trpanj, Trpanj/Voditeljica: Ivana Vitaljić/Glumci: Lana A., Ivano G., Paula S.,Borna A., Lovro M., Tea S.  (10min)   
·       Ta-da!Kolač Party   

(Tina Bikić)
13. 6. 2018. 
Marketing
marketing
Tražiš Posao?
Ponuda
Poslova!

jooble